AKTUALNOŚCI

Z przyjemnością informujemy, że firma Anmaro będzie jednym z uczestników 31. edycji  targów ENERGETAB w Bielsku-Białej. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska: Pawilon T, stoisko 12. 

 

  

energetabnaglowek2018

 

   

 

 

1. sierpnia 2017 

Z przyjemnością informujemy, że firma Anmaro będzie jednym z uczestników 30. edycji  targów ENERGETAB w Bielsku-Białej. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska: Pawilon U, stoisko 24.

ENERGETAB 2017 1

ENERGETAB  to największe w Polsce targi nowoczesnych 

urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Są miejscem najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Wśród firm pragnących zademonstrować swoje produkty nie mogło więc zabraknąć także Anmaro. W tegorocznej edycji imprezy weźmie udział ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji.

Targi ENERGETAB potrwają od 12 do 14 września. W dniach 12 i 13 września teren wystawowy jest dostępny dla zwiedzających w godzinach od 9:00 do 17:00, a 14 września od 9:00 do 15:00. Wstęp na targi jest bezpłatny.

 

 

17. stycznia 2017 

Makelsan – wiodący producent energoelektronicznych systemów i rozwiązań bezprzerwowego zasilania, którego przedstawicielem na Polskę jest nasza firma ANMARO Sp. z o.o. – wprowadza na rynek nowy zasilacz UPS serii LevelUps T3, który łączy w sobie wysoką niezawodność, wysoką wydajność i najwyższą moc.

makelsan 36

Seria zasilaczy LevelUps T3 została zaprojektowana tak, aby zapewnić wysoki poziom efektywności energetycznej oraz niezawodnej i solidnej ochrony dla najbardziej wymagających zastosowań przemysłowych i medycznych.

 

Zasilacze LevelUps T3 łączą w sobie najlepszą, beztransformatorową technologię IGBT 3-go poziomu z wbudowanym transformatorem izolującym. Zapewnia to najwyższą niezawodność i wytrzymałość oraz izolację galwaniczną na wyjściu w celu uzyskania maksymalnego bezpieczeństwa  instalacji odbiorczej.

 

  

 

 

 

29. kwietnia 2016 

W ostatnim tygodniu kwietnia przedstawiciele firmy Anmaro brali udział w Hannover Messe – odbywających się w Hanowerze międzynarodowych targach przemysłowych.

 hannover messe

Według wielu opinii jest to największa na świecie i najważniejsza impreza tego typu. Tegoroczna edycja przyciągnęła ponad 190 tysięcy odwiedzających. Wśród nich znaleźli się między innymi prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama, kanclerz Niemiec Angela Merkel oraz pięcioro komisarzy Unii Europejskiej.

Prestiżowe targi w Niemczech były kolejną okazją do spotkania z najważniejszymi partnerami naszej firmy – niemieckim producentem Effekta oraz tureckim Makelsanem. Ten drugi koncern na efektownym stoisku prezentował swoje sztandarowe produkty – zasilacze serii LevelUPS oraz Boxer.

Pięciodniowa impreza zgromadziła ponad 5 tysięcy wystawców z 75 krajów z branż takich jak automatyka przemysłowa, IT, energetyka i rozwój nowoczesnych technologii, ale też nanotechnologia, coraz popularniejszy druk 3D czy logistyka. Organizatorzy i goście targów zgodnie stwierdzili, że - podobnie jak podczas wcześniejszych edycji - Hanower okazał się miejscem wymiany informacji i pomysłów, a także debaty na temat przyszłości europejskiego przemysłu.

 

 

 

 

15. marca 2016 

W połowie marca firma Anmaro była uczestnikiem kolejnej konferencji „Szpitale i obiekty służby zdrowia”. Impreza odbyła się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.WP 20160315 10 04 40 Pro

Program spotkania obejmował między innymi problemy dotyczące infrastruktury technicznej szpitala, instalacji elektrycznych w obiektach tego typu, a także zasilania awaryjnego, czyli dziedziny, w której specjalizuje się nasza firma. Tematem prezentacji wygłoszonej przez Macieja Skubiszewskiego, kierownika sprzedaży Anmaro, były urządzenia, w jakie można wyposażyć zasilacz UPS, a które pozwalają na przykład na zdalną obsługę takiego urządzenia lub szczegółowe monitorowanie jego pracy.

Podczas konferencji sporo emocji wywoływał temat rozpoczętego dzień wcześniej procesu, jaki władzom szpitala w Dzierżoniowie wytoczyła rodzina zmarłego w tej placówce pacjenta. 10 lat temu podczas operacji starszego mężczyzny w szpitalu zabrakło prądu. Zasilanie zapasowe nie zadziałało, a bez oświetlenia zabieg trzeba było przerwać.

W Poznaniu miała również miejsce pierwsza prezentacja przygotowanego specjalnie przez naszą firmę pokazowego modelu jednego z zasilaczy awaryjnych z naszej oferty. UPS serii Boxer o mocy 20 kVA został wyposażony w przeźroczyste ściany obudowy. Podświetlone urządzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników konferencji.

WP 20160315 10 59 33 ProWP 20160315 11 00 18 Pro

 

 

 

 

 

 

28. stycznia 2016

nagroda MPC stabilizatorMamy przyjemność poinformować, że oferowany przez firmę ANMARO stabilizator napięcia serii MPC został nagrodzony przez Tureckie Stowarzyszenie Przemysłu Elektronicznego (TESİD) w kategorii „Innowacja”.

Stabilizatory napięcia serii MPC zaprojektowane zostały w celu ochrony wrażliwych urządzeń i najczęściej stosowane są w różnego rodzaju laboratoriach, systemach medycznych oraz systemach bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

 

 

26. stycznia 2016 

Styczeń to termin pierwszej tegorocznej konferencji z cyklu „Szpitale i obiekty służby zdrowia”. Firma Anmaro była jednym z wystawców branżowego spotkania w hali Ergo Arena znajdującej się na pograniczu Gdańska i Sopotu.WP 20160126 12 54 27 Pro

Podobnie jak poprzednie edycje, konferencja dotyczyła nowoczesnych rozwiązań przydatnych w procesach projektowania, modernizacji i eksploatacji budynków należących do placówek służby zdrowia. Wśród wystąpień ekspertów z dziedziny architektury oraz ochrony przeciwpożarowej znalazła się również prezentacja o zasilaniu awaryjnym i urządzeniach dodatkowych ułatwiających obsługę zasilaczy UPS, którą poprowadził kierownik projektu w naszej firmie, Marcel Robak.

Goście wydarzenia, organizowanego we współpracy z Katedrą Architektury Służby Zdrowia Politechniki Gdańskiej, mogli obejrzeć jeden z oferowanych przez nas zasilaczy, UPS serii Boxer, produkowany przez turecką firmę Makelsan, której wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest Anmaro.

- Branżowe konferencje dają możliwość wymiany poglądów, podzielenia się wiedzą i doświadczeniami. To również okazja do pozyskania nowych klientów i dokładniejszego poznania potrzeb tego sektora rynku, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej dopasować naszą ofertę do oczekiwań – stwierdził Marcel Robak.

DSC 0002DSC 0137

 

 

 

 

 

 

 

19. listopada 2016 

W listopadzie nasza firma wzięła udział w konferencji „Szpitale i obiekty służby zdrowia”. Odbywające się w Katowicach spotkanie poświęcone było głównie technicznym aspektom planowania, projektowania oraz rozbudowy i modernizacji szpitali i innych obiektów służby zdrowia. Podczas konferencji, w której udział wzięli przedstawiciele ośrodków medycznych, ale również projektanci, architekci i instalatorzy, poruszano także tematy związane z systemami zarządzania nowoczesnymi budynkami medycznymi.2015 11 19 12.29.53 v1

Firma Anmaro była jedną z kilkunastu pokazujących urządzenia ze swojej oferty. W programie imprezy znalazła się prezentacja dotycząca zasilaczy awaryjnych UPS firm Makelsan i Effecta, jakie zainstalowaliśmy w wielu instytucjach medycznych w całej Polsce.

- Takie spotkania są dla nas okazją do jeszcze lepszego poznania potrzeb klientów, szczególnie z tak wymagającej grupy, jaką są szpitale – mówi Marcel Robak, kierownik projektu w Anmaro.