O NAS

 

Firma Anmaro powstała w 2000 roku w Rzeszowie. Na początku działała głównie na terenie Polski południowej, z czasem  rozwijając ofertę oraz rozszerzając zakres wykonywanych usług na całą Polskę. W chwili obecnej posiadamy cztery oddziały – w Rzeszowie, Jaśle, Warszawie oraz Bielsku-Białej. W trakcie wieloletniej działalności nawiązaliśmy również współpracę z wieloma firmami podwykonawczymi w całej Polsce.

Zakres oferowanych przez nas usług to:zd2

 

Systemy zasilania awaryjnego

Dostawa i montaż:

- zasilaczy awaryjnych UPS

- stabilizatorów napięcia

- agregatów prądotwórczych

- systemów chłodzenia

 

Zapewniamy pełen serwis oferowanych przez nas urządzeń – gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Zasilanie awaryjne staje się coraz ważniejsze, Państwa dane i urządzenia powinny być chronione przed niespodziewanymi zanikami napięcia. W tym celu pomożemy Państwu dobrać i zamontować odpowiedni zasilacz UPS. Zasilanie awaryjne to jednak nie tylko zasilacze UPS, w wielu aplikacjach gdzie nie ma zaników napięcia, a występują jedynie jego spadki, wystarczy zamontować odpowiedni stabilizator napięcia.

Jesteśmy w stanie naprawić i serwisować każdy zasilacz UPS, w miejscu jego instalacji lub w naszym laboratorium - w zależności od potrzeb.

 

Nasi partnerzy w dziedzinie systemów zasilania gwarantowanego:

Makelsan jest jednym z wiodących europejskich producentów zasilaczy awaryjnych UPS zarówno monoblokowych jak i modułowych w zakresie od 1kVA do 4,8MVA.
Założona w 1976 roku z myślą o projektowaniu systemów zasilania elektrycznego firma obecnie jest jednym z największych producentów w Turcji wysokiej jakości urządzeń. Siedziba główna w Stambule to 20.000 mkw powierzchni wyposażonej w najnowsze maszyny produkcyjne a w działach R&D, produkcji oraz sprzedaży pracuje ponad 200 wykwalifikowanych specjalistów.
Wszystkie produkty firmy Makelsan są projektowane i produkowane według światowych standardów jakości, zgodnie z ISO co umożliwiło uzyskanie certyfikatów takich jak GOST, Soncap, CE ważnych na całym świecie.
Dzięki sprawnej i bardzo elastycznej linii produkcyjnej wszystkie produkty mogą być dostosowane do specyfikacji konkretnych specyfikacji klienta.
Firma Makelsan jest w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania energetyczne, które gwarantują jakość zasilania dla wszystkich rodzajów aplikacji krytycznych.

 

 

Systemy fotowoltaiczne:

Dostawa i montaż kompletnych i indywidualnie dobranych do potrzeb klienta zestawów fotowoltaicznych, na które składają się:

- panele (moduły) fotowoltaiczne,
- inwerter (falownik),
- system montażowy,
- okablowanie i konektory,
- zabezpieczenia elektryczne,
- elementy opcjonalne: akumulatory, systemy zarządzania energią, itp.

Działanie systemu fotowoltaicznego jest stosunkowo proste. Kiedy promieniowanie słoneczne pada na ogniwa fotowoltaiczne zawarte w panelach, występuje tzw. efekt fotowoltaiczny, w wyniku którego powstaje prąd stały. Za pomocą inwertera zostaje on przekształcony w prąd zmienny o parametrach odpowiadających sieci elektrycznej. Wyprodukowana energia elektryczna wykorzystywana jest w pierwszej kolejności na potrzeby własnej instalacji elektrycznej, nadwyżka energii, której w danej chwili nie wykorzystujemy jest sprzedawana do sieci publicznej.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom maksymalnej wygody, w związku z czym proponujemy kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Pomagamy w pozyskaniu wszelkich niezbędnych dokumentów, załatwiamy formalności związane z pozyskaniem dotacji, przygotowujemy profesjonalne projekty instalacji i zapewniamy ich montaż wykonany przez doświadczonych fachowców.

 

Instalacje przemysłowe

- roboty spawalniczo-montażowezd4

- opracowania projektowe

- oceny techniczne i ekspertyzy urządzeń ciśnieniowych podlegających UDT

- badania nieniszczące konstrukcji stalowych, rurociągów i zbiorników

- wdrożenia naukowe

- import, montaż, rozruch kompletnych linii technologicznych do różnego rodzaju produkcji

- montaż kompletnych rurociągów technologicznych

- montaż i remonty ciepłowni oraz urządzeń energetycznych

- usługi przemysłowe na zlecenie

- wdrażanie nowych technologii ekologicznych w zakresie odpadów oraz oczyszczania

 

Elementy automatykizd5

- wyłączniki krańcowe i czujniki

- regulatory, przekaźniki czasowe, liczniki, wskaźniki

- przekaźniki i styczniki

- rejestratory i konwertery sygnałów

- sterowniki i panele operatorskie

- falowniki

- systemy bezpieczeństwa

- sygnalizatory świetlne i dźwiękowe

- oraz wiele innych podzespołów, które mogą być wykorzystane w Państwa urządzeniach

 

Współpracując ze światowymi liderami w dziedzinie komponentów elektrycznych takimi jak Siemens, Schneider Electric, Moeller, Honeywell, Omron, Legrand, ABB, Phoenix Contact dostarczamy specjalistyczne podzespoły do budowy urządzeń i instalacji przemysłowych.

 

 

W celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi dostosowaliśmy strukturę organizacyjną naszej firmy do potrzeb naszych klientów. Od początku naszej działalności dbamy również o najwyższą jakość wykonywanych usług. Nasi pracownicy biorą regularnie udział w szkoleniach przeprowadzanych przez producentów oferowanych przez nas urządzeń.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi.